2019 06 04 diskusija apie onkologinių ligų medikamentinio gydymo prieinamumą ir terapinės vertės nustatymą (Galerija)

2019-06-04

2019 06 04 diskusija apie onkologinių ligų medikamentinio gydymo prieinamumą ir terapinės vertės nustatymą (Galerija)

2019-06-04

2019 m. birželio 4 dieną verslo centre „Workland“ Amerikos prekybos rūmų komitetas farmacijos klausimams „Local American Working Group“, kartu su Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija (IFPA), Lietuvos Hematologų draugija (LHD), Lietuvos Onkologų draugija (LOD) ir Pacientų organizacija „Kraujas“ organizavo diskusiją „Onkologinių ligų medikamentinio gydymo terapinės vertės nustatymas ir medikamentinio gydymo prieinamumas Lietuvoje“. 

Diskusijos dalyvius sveikino ir mintimis apie naujos vaistų kompensavimo tvarką dalijosi LR Sveikatos apsaugos viceministrė dr. Kristina Garuolienė.

LR Sveikatos apsaugos viceministrė dr. Kristina Garuolienė

Sveikatos technologijų vertinimą iš vertintojo požiūrio pristatė Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos technologijų vertinimo skyriaus atstovė, MD Eglė Karinauskė.

MD Eglė Karinauskė

Apie onkologinių ligų medikamentinio gydymo vertę ir jo prieinamumą Lietuvoje pasisakė LR Sveikatos apsaugos ministerijos Vaistų kompensavimo ir kainodaros politikos skyriaus atstovė, MD Simona Stankevičiūtė.

MD Simona Stankevičiūtė

Pacientų požiūrį į naują kompensavimo tvarką pristatė Pacientų organizacijos „Kraujas“ pirmininkė Ieva Drėgvienė.

Ieva Drėgvienė

Požiūrį į vaisto terapinę naudą ir į galimą vaistų vertinimo ekonominį „slenkstį“ pristatė Lietuvos Hematologų draugijos (LHD) valdybos narys prof. dr. med. Laimonas Griškevičius bei Lietuvos Onkologų draugijos (LOD) direktorė dr. Birutė Brasiūnienė.

prof. dr. med. Laimonas Griškevičius

dr. Birutė Brasiūnienė

Daugiau diskusijos akimirkų: